Doradztwo w zakresie przygotowania kampanii reklamowej restauracji lub obiektu gastronomicznego.

Szanowni Państwo,

Zarówno nowo otwierający się lokal, jak i ten działający na rynku od lat, potrzebują reklamy. Obecnie w Polsce jest kilkadziesiąt tysięcy obiektów gastronomicznych, zatem istotne jest, by Państwa obiekt, wyróżniał się nie tylko jakością i smakiem dań proponowanych Gościom, ale by informacja o nim trafiła do jak najszerszej grupy odbiorców. Właśnie w tym celu przygotowuje się cały plan działań reklamowych.

Ale kampania reklamowa, to nie jednorazowe działanie, ale cały szereg aktywności, które muszą uwzględniać kilka ważnych czynników, takich jak:

 • określenie specyfikacji osób, których właściciel uznał za najodpowiedniejszych Klientów swojej restauracji (średnia wieku, zamożność, etc.),
 • przygotowanie możliwie jak największej ilości pomysłów na kampanię reklamową (zarówno tą w mediach,  jak i wykorzystującą wewnętrzne zasoby lokalu),
 • odpowiedni dobór mediów różnego typu, z uwzględnieniem spefyfikacji Klientów oraz rodzaju i lokalizacji tego obiektu,
 • określenie kosztorysu kampanii,
 • ustalenie terminu działania w poszczególnych mediach, z uwzględnieniem potrzeb obiektu dotyczących promocji w wybranych okresach,
 • zlecenie przygotowania materiałów tak, by wybrane media otrzymały profesjonalnie zebrane informacje,
 • bieżąca weryfikacja działań.

Właśnie z uwzględnieniem Państwa potrzeb, związanych z lokalizacją, specyfikacją lokalu oraz określonym przez Państwa budżetem, przygotujemy pełny plan działań marketingowych, wraz z dodatkowymi propozycjami i uwagami, które będą dla Państwa pomocne w późniejszym czasie.

Dobrze wiemy, że ostrożność i elastyczność przy planowaniu kampanii reklamowej, to zachowania niezbędne. Właśnie dlatego otrzymają Państwo od nas dodatkowe porady, jak przeprowadzać kampanie w zależności od potrzeb lokalu, również po zrealizowanych przez nas usługach.

Jesteśmy świadomi, że innej promocji potrzebuje restauracja w centrum miasta, obiekt hotelowo-restauracyjny oddalony od centrum, czy restauracja zlokalizowana przy głównej trasie przelotowej. Wiemy, że każdy lokal ma innych odbiorców - goście skupieni na ofercie lunchowej, klienci zamawiający dania z dowozem, osoby poszukujące miejsca na business lunch, romantyczną kolację dla dwojga, brunch niedzielny, czy imprezę firmową lub spotkanie rodzinne. Właśnie dlatego każdą z firm, która chce przygotować kampanię reklamową traktujemy indywidualnie - poznając jej potrzeby i tworząc usługę tak, by trafiła do odpowiednio dobranej grupy Gości.

Częste rozmowy z Państwem, problemy, z którymi Państwo się spotykają oraz zrealizowane pomysły, jak je pokonywać, dają nam stale chęć do tworzenia nowych projektów oraz szkoleń w tym zakresie. Chcemy dzielić się z Państwem naszym wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu i prowadzeniu różnego rodzaju kampanii reklamowych lokali gastronomicznych.


Dla swoich Klientów pozostajemy stale do dyspozycji, służąć podpowiedziami i pomocą, gdy tylko będą potrzebne dodatkowe informacje. Wiemy, że jest to działanie, przy którym wsparcie jest niezbędne, właśnie dlatego pozostajemy z Państwem w stałym kontakcie.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się, jak odpowiednio zareklamować Państwa lokal, jak mądrze przygotować pełne działanie promocyjne i jak skutecznie je weryfikować, zachęcamy do kontaktu z nami.

Jeśli szukasz firmy, która:
 • zapozna się z ofertą Twojego lokalu i przygotuje propozycję jego promocji,
 • przedstawi listę mediów, które są godne polecenia w zakresie reklamy,
 • stworzy plan reklamowy uwzględniający potrzeby i finanse Twojej restauracji,
 • przeszkoli wybrane przez Ciebie osoby w zakresie kampanii reklamowej Twojego lokalu,
 • wdroży, samodzielnie lub przy współpracy z wybranymi przez Ciebie osobami, kampanię reklamowo - promocyjną Twojej restauracji,
 • przygotuje raport z działań związanych z przygotowanym planem reklamowym,
 • podsumuje wdrożone działania,
 • przekaże Ci wskazówki, jak samodzielnie prowadzić kampanię reklamową Twojego lokalu,
 • będzie do Twojej dyspozycji w zakresie porad, pytań, pomocy,

..zadzwoń lub napisz do nas. Spotkamy się z Tobą, porozmawiamy i przygotujemy propozycję kampanii reklamowej Twojego lokalu, dostosowaną do Twoich potrzeb.

Czy wiesz że:

Działamy już 9 lat
Agencja Marketingowa AFMedia została założona w 2005 roku!
Nasze serwisy oglądają miliony osób
AFMedia stworzyła i prowadzi szereg serwisów internetowych, które są odwiedzane przez miliony osób w ciągu roku.
Bierzemy udział w największych targach:

 • Patron Internetowy targów EuroGastro Warszawa w latach 2007 - 2014

 • Patron Internetowy targów Gastrofood Kraków w latach 2008 - 2014

 • FOOD-to-GO Gdańsk 2014

 • Patron Dnia Szefa Kuchni Międzynarodowych Targów Poznańskich w latach 2009, 2010, 2011
 • Mówią o nas
  Bez audytu (który przygotowaliście) napewno nie dostrzegł bym gdzie tkwi problem.
  Mariusz Pluskota
  Restauracja Parkowa, Buk
  Serwis - to przede wszystkim mega profesjonalna Pani Anna oraz Pan Filip. Zawsze pomocni i konkretni. Ich wiedza i sposób przekazu pomógł myślę nie tylko mojej restauracji na lepszą promocję i zachęcenie potencjalnych Gości do odwiedzenia i zasmakowania naszych dań. Pragnę serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę
  Beata Cebula
  Restauracja Kameralna