O Agencji Marketingowej AFMedia

Agencja Marketingowa AFMedia powstała w 2005 roku. Projekty, które tworzymy od tego czasu, są odpowiedzią zarówno na potrzeby naszych Klientów, jak i wprowadzaniem na rynek zmian, które polepszą i uatrakcyjnią jakość usług, zarówno w gastronomii, jak i w codziennym życiu.

Wiemy, jak ważne jest działanie, które przynosi porządany efekt, dlatego każdego dnia chcemy przygotowywać nowe projekty, aby wiedza, którą posiadamy, podnosiła świadomość naszych Klientów w zakresie potrzeb dotyczących najwyższej jakości ich usług.

Nasi ludzie

Anna Dębska

Współwłaściciel i Redaktor Naczelna jednego z największych przewodników internetowych po restauracjach i lokalach gastronomicznych w Polsce - www.GdzieZjesc.info®, profesjonalny Krytyk Kulinarny i Audytor Restauracyjny – ocenia jakość w restauracjach oraz rozwiązuje problemy związane z prowadzeniem lokali na najwyższym poziomie. Doradca restauratora – dba o kampanie reklamowe szkoląc managerów w zakresie poprawnej polityki marketingowej oraz poprawnego zarządzania załogą w restauracji. Prowadzi specjalistyczny blog z radami dla szefów lokali – Blog.GdzieZjesc.info®. Autor wykładów branżowych przeprowadzanych na zlecenie najlepszych restauracji w Polsce oraz targów gastronomicznych – między innymi Eurogastro w Warszawie, HoReCa w Krakowie, FoodToGo w Gdańsku. Od lat współpracuje z setkami restauracji, doradza, pomaga w poprawnym prowadzeniu tego biznesu.

Wśród jej współpracowników pojawiają się szefowie kuchni znani nie tylko z mediów, ale przede wszystkim z tego, że stanowią grupę najlepszych przedstawicieli tej branży. Na co dzień wymagająca, pracowita, sumienna, ciekawa smaków, otwarta na nową wiedzę kulinarną, autorka prywatnego bloga o przyjemności jedzenia i gotowania – ZkuchniDoSypialni.pl. Wśród najbliższych spełniona w odkrywaniu z nimi nowych smaków oraz wspólnym rozkoszowaniu się aromatami, miejscami, które może przekazywać, jako przykłady pomocne tym, którzy chcą prowadzić najlepsze restauracje w Polsce.

Filip Fryś

Współtwórca GdzieZjesc.info®, Audytor Restauracyjny słynący z rygorystycznych zasad wobec zarządzających restauracjami i kreatywnych pomysłów pomocnych w podnoszeniu jakości i atrakcyjności obiektów gastronomicznych. Na codzień jego praca to przede wszystkim zarządzanie, aktualizacja i prowadzenie GdzieZjesc.info® od strony technicznej, ale w trakcie wykonywania zewnętrznych zleceń jest bardzo skrupulatny, wymagający i dokładny - to cechy doceniane podczas przeprowadzanych Audytów i tworzenia recenzji kulinarnych.

W trakcie spotkań z managerami zarządzającymi restauracjami można go porównać do Joe Bastianicha - milczący, zagadkowy, ale jednocześnie bardzo czujny. Nic nie umknie jego uwadze.

Stale rozwija swoje umiejętności - jest autorem serwisu AFMedia, Blog.GdzieZjesc.info®, PolecamRestauracje.pl oraz wielu projektów, które stale wdraża w życie - zarówno naszej Firmy, jak i restauracji, odpowiadając na ich potrzeby. To właśnie on powie, jak przygotować stronę internetową, prowadzić profile społecznościowe i zadbać o poprawne działanie witryn. Zasadniczy, choć zawsze pomocny. To cecha, którą cenimy sobie nie tylko w naszej firmie, ale również pracując przy zewnętrznych projektach.

Najlepsi Szefowie Kuchni i Managerowie Restauracji w Polsce i Europie


Bez współpracy i wiedzy tych, którzy odnoszą sukcesy w branży gastronomicznej, GdzieZjesc.info® byłoby tylko w części najlepszą firmą doradczą dla restauratorów. Setki spotkań z najlepszymi szefami kuchni, nie tylko w Polsce, ale również podczas zagranicznych spotkań, wymiana doświadczeń, spostrzeżeń i doświadczeń, powodują, że AFMedia jest najbliżej branży gastronomicznej w Polsce.

To właśnie z nimi tworzymy zespół, który umiejętnie doradza, ocenia, konstruktywnie krytykuje i rzetelnie audytuje restauracje. Razem wiemy, jak stanowić zespół doświadczonych ekspertów, którzy zawsze pomogą w tym, by restauracja, którą prowadzicie, była najlepsza w Polsce.

Czy wiesz że:

Działamy już 9 lat
Agencja Marketingowa AFMedia została założona w 2005 roku!
Nasze serwisy oglądają miliony osób
AFMedia stworzyła i prowadzi szereg serwisów internetowych, które są odwiedzane przez miliony osób w ciągu roku.
Bierzemy udział w największych targach:

 • Patron Internetowy targów EuroGastro Warszawa w latach 2007 - 2014

 • Patron Internetowy targów Gastrofood Kraków w latach 2008 - 2014

 • FOOD-to-GO Gdańsk 2014

 • Patron Dnia Szefa Kuchni Międzynarodowych Targów Poznańskich w latach 2009 - 2011
 • Mówią o nas
  Bez audytu (który przygotowaliście) napewno nie dostrzegł bym gdzie tkwi problem.
  Mariusz Pluskota
  Restauracja Parkowa, Buk
  Serwis - to przede wszystkim mega profesjonalna Pani Anna oraz Pan Filip. Zawsze pomocni i konkretni. Ich wiedza i sposób przekazu pomógł myślę nie tylko mojej restauracji na lepszą promocję i zachęcenie potencjalnych Gości do odwiedzenia i zasmakowania naszych dań. Pragnę serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę
  Beata Cebula
  Restauracja Kameralna