Recent News

Newsletter

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Poznajmy się!
Oddaj swoją restaurację w ręce specjalistów!

O AFMedia

Agencja Marketingowa AFMedia powstała w 2005 roku w odpowiedzi na rosnące potrzeby związane z poprawną polityką marketingową restauracji w Polsce.

Projekty, które tworzymy od tego czasu oraz szkolenia i usługi, które dostarczamy restauratorom są odpowiedzią na zmiany rynku, które wymagają sprawnej reakcji restauratorów na to, by ich lokal odniósł sukces.

Cieszymy się, że lista naszych współpracowników ciągle rośnie. Jesteśmy grupą specjalistów, która dba o to, by w lokalach pojawiało się coraz więcej zadowolonych gości. Podpowiadamy wiele praktycznych rozwiązań, których celem jest zwiększenie zysków restauracji poprzez gości, którzy chętnie do nich wracają.

Zachęcamy do poznania naszych usług oraz zadawania pytań – dzięki współpracy z wieloma specjalistami tworzymy grupę doradczą, która wie, jak rozwiązać każdy problem w restauracji. Napisz do nas – pomożemy!

Długoletnie doświadczenie

Agencja Marketingowa AFMedia została założona w 2005 roku i od tego czasu stale pomaga restauracjom w poprawnej promocji!

Różnorodność usług

Dzięki czujności i uważnej obserwacji światowych trendów restauracyjnych tworzymy rozwiązania, które na bieżąco pomagają setkom restauracji, by z zadowoleniem utrzymywały się na rynku miejsc wartych odwiedzenia.

Współpraca i patronaty

Jesteśmy dumni z patronowania największym imprezom gastronomicznym, takim jak targi Eurogastro w Warszawie, Gastrofood w Krakowie, Kongresowi Szefów Kuchni, a także współpracy między innymi z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Szefów Kuchni i Cukierni.

Współpraca

Bez współpracy i wiedzy tych, którzy odnoszą sukcesy w branży gastronomicznej, GdzieZjesc.info® byłoby tylko w części najlepszą firmą doradczą dla restauratorów. Setki spotkań z najlepszymi szefami kuchni, nie tylko w Polsce, ale również podczas zagranicznych spotkań, wymiana doświadczeń, spostrzeżeń i doświadczeń, powodują, że AFMedia jest najbliżej branży gastronomicznej w Polsce.


To właśnie z nimi tworzymy zespół, który umiejętnie doradza, ocenia, konstruktywnie krytykuje i rzetelnie audytuje restauracje. Razem wiemy, jak stanowić zespół doświadczonych ekspertów, którzy zawsze pomogą w tym, by restauracja, którą prowadzicie, była najlepsza w Polsce.

Nasi ludzie

Miej pewność, że pracują dla Ciebie najlepsi!

Anna Dębska
Współwłaściciel / Redaktor Naczelna
Filip Fryś
Współwłaściciel / IT