Recent News

Newsletter

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 

Recenzent GdzieZjesc.info

Dowiedz się więcej o swojej restauracji.

Recenzent GdzieZjesc.info®

Śniadanie prasowe? Lunch dla specjalistów z zakresu promocji restauracji? A może chęć zaproszenia specjalisty w progi nowo otwartej restauracji lub takiej, która właśnie wprowadziła ciekawe zmiany?

 

Usługa Recenzent GdzieZjesc.info® została stworzona dla restauracji, które chcą zaprosić do siebie profesjonalnego krytyka kulinarnego i przedstawić swój lokal szerszej publiczności dzięki materiałowi, który zostanie przygotowany po wizycie Recenzenta.

 

To doskonała usługa, która zwiększa świadomość miejsca i pozwala na dotarcie do nowych potencjalnych gości, a dzięki publikacji na łamach GdzieZjesc.info® oraz na profilu Facebook.com/GdzieZjesc.info restauracja zyskuje większe zainteresowanie w mediach.

Dla kogo? + -

Dla nowo otwartych restauracji lub tych, które wprowadziły istotne zmiany i chcą dotrzeć do nowych gości za pośrednictwem mediów związanych z branżą restauracyjną. Dla restauracji, które chcą otrzymać profesjonalna recenzję związaną z oceną jakości, serwowanych potraw oraz obsługi.

Dlaczego warto? + -

Dzięki zasięgowi materiałów publikowanych za pośrednictwem Portalu GdzieZjesc.info® restauracja zyskuje zwiększenie świadomości potencjalnych gości oraz zainteresowanie i rozbudzenie ciekawości, że to jest miejsce, które warto odwiedzić.

Co zyskasz? + -

W prostym przełożeniu nowych gości, którzy odwiedzą restaurację po publikacjach przygotowanych przez Recenzenta GdzieZjesc.info®.

Dowiedz się więcej + -

Chcesz wypromować swoją restaurację? Pomożemy Ci w tym!.