Recent News

Newsletter

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 
Home / Wszystkie  / Ciekawostki  / AFMedia.pl – nowa przestrzeń dla restauratorów

Cieszymy się, że możemy Wam przedstawić zupełnie nową przestrzeń dla Was – restauratorów. To nasza strona AFMedia.pl, na której znajdziecie mnóstwo rozwiązań przygotowanych specjalnie z myślą o Was.

Co czeka na Was na naszej stronie?
Przede wszystkim czytelna lista szkoleń, które prowadzimy w danym czasie oraz informacje, jak można się na nie zapisać. To także informacja o tych, które zostały już przeprowadzone, a które możemy ponowić na Wasze życzenie dla wybranej przez Was grupy słuchaczy.

Nowa AFMedia to również pełna informacja o usłudze cichy klient w restauracji oraz audyt restauracji, czyli działania naszych specjalistów z zakresu weryfikacji jakości obsługi, dań oraz poprawności polityki marketingowej restauracji.

Na naszej nowej stronie czeka na Was również specjalny blog (dawniej Blog.GdzieZjesc.info) poświęcony nowościom branżowym, miejscom wartym odwiedzenia – targom gastronomicznym, kongresom, a także podpowiedziom w postaci konkretnych zagadnień, jak poprawnie prowadzić restaurację i zyskiwać nowych gości w lokalu.

Cieszymy się, że jako specjaliści możemy pomagać Wam w poprawnym prowadzeniu restauracji oraz tworzeniu planów marketingowych. Czekamy na Wasze pytania pod adresem [email protected] oraz [email protected].

No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.