Recent News

Newsletter

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 
Home / Wszystkie  / Błędy restauratorów  / Marzysz o swojej restauracji? Dowiedz się, jakich błędów nie popełniać!

Chcesz otworzyć restaurację?
Powinieneś o tym wiedzieć juz dziś 😏

Oto siedem przyczyn, przez które restauracje mogą upadać:

❌️ Zła lokalizacja: Restauracja znajdująca się w miejscu o niskim natężeniu ruchu pieszego lub trudnym do znalezienia może nie przyciągać wystarczającej liczby klientów.

💲 Niewłaściwe zarządzanie finansami: Brak kontrolowania kosztów, złe zarządzanie gotówką oraz nieumiejętność planowania budżetu mogą prowadzić do poważnych problemów finansowych.

⬇️ Słaba jakość jedzenia i obsługi: Klienci oczekują wysokiej jakości jedzenia i doskonałej obsługi. Jeśli restauracja nie spełnia tych oczekiwań, goście mogą zdecydować się na inne miejsca.

🚫 Brak marketingu i promocji: Nawet najlepsza restauracja potrzebuje efektywnego marketingu, aby przyciągnąć klientów. Brak promocji może prowadzić do niskiej frekwencji. Służę pomocą od samego początku! Przygotuję plan, budżet i dobiorę media do profilu lokalu. Napisz w wiadomości prywatnej lub na maila [email protected] ⬅️

🚯 Złe zarządzanie personelem: Wysoka rotacja pracowników, złe warunki pracy oraz brak odpowiedniego szkolenia mogą negatywnie wpłynąć na jakość obsługi i atmosferę w restauracji.

⚠️ Zbyt szerokie menu: Zbyt rozbudowane menu może prowadzić do marnowania składników, problemów z jakością oraz trudności w utrzymaniu spójności potraw.

🚸 Niedostosowanie się do zmian rynkowych: Restauracje, które nie monitorują trendów rynkowych i nie dostosowują się do zmieniających się preferencji klientów, mogą stracić konkurencyjność. Dbam o każdego mojego klienta, by był zawsze na czasie. Co więcej – każdego z Was inspiruję na tym profilu!

Każda z tych przyczyn może wpłynąć na funkcjonowanie restauracji, dlatego ważne jest, aby przyszli właściciele i menedżerowie byli świadomi tych potencjalnych pułapek i aktywnie im przeciwdziałali ‼️

Myślisz o otworzeniu biznesu?
Jestem do Twojej dyspozycji w zakresie planu działań.
Do usłyszenia 📲 Ania

Cytat Robert Kiyosaki 🔝

No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.