Recent News

Newsletter

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 
Home / O blogu
Nie sztuką jest krytykować!
Zdecydowanie lepiej jest chwalić i stale poznawać.. uczyć się smaków, zapachów i radości z życia!
Właśnie po to powstał blog.gdziezjesc.info!
Jedna niezadowolona osoba potrafi przekazać swoją krytykę dziesięciu znajomym. Jedna zadowolna osoba, przekaże pochwałę góra dwóm. Bardzo często wytykamy czyjeś błędy, a zdecydowanie zbyt rzadko chwalimy.
Dlatego to nie jest blog, w którym przeczytasz wyłącznie posępne opinie o długim oczekiwaniu na zamówienie, nie dopieczonym mięsie, mdłej sałatce, czy niemiłej obsłudze w restauracji. To nie jest blog, gdzie każdy post będzie opatrzony fotką ukradkiem zrobioną pod stołem lokalu, bo przecież ta potrawa jest podana na złym talerzu!
Nie sztuką jest krytykować!
Chociaż robimy to bardzo często, niestety bywa, że nieświadomie.
Zdedydowanie lepiej jest chwalić i stale poznawać.. uczyć się smaków, zapachów i radości z życia!
Dlatego właśnie blog.gdziezjesc.info to miejsce, gdzie chcemy dzielić się z Wami opiniami o tym, co naszym zdaniem powinno sprawiać nam przyjemność. Jeśli zjemy niesmaczne pierogi – czas poświęcić chwilę na to, jak zrobić je najlepiej! Jeśli zachwyciła nas biesiada kulinarna – chcemy podzielić sie z Wami wszystkim, co warto polecić do skosztowania!
Mamy nadzieję, że nowe podejście do spotkań gastronomicznych, sztuki kulinarnej i wizyt w restauracjach sprawi, że i Wy zaczniecie dostrzegać to, co dobre i cieszyć się jednym z najważniejszych zmysłów, jakie towarzyszą nam każdego dnia – smakiem.
Liczymy na ciekawe rozmowy z Wami.