Recent News

Newsletter

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 
Home / Wszystkie  / Ciekawostki  / Oto 10 przedmiotów, które zainteresowały mnie na Targach Eurogastro

Oto 10 przedmiotów, które zwrociły moją uwagę na Targach Eurogastro:

Kolekcja Stone Age Baltic firmy Lubiana – przepiękna kolorystyka, dzięki której dania podawane na nich będą zachwycać także wizualnie.

Pudełko burger XXL firmy Bagstar – wykonane z grubego kartonu, z otworami, które ułatwiają odprowadzanie pary, a samo pudełko można rozłożyć i korzystać z niego, jak z talerza.

Karta menu z płótna akrylowanego firmy Luva – przepięknie prezentuje listę dań, a elegancki wygląd sprawia, że staje się również ozdobą na stoliku.

Vendingowy bar sałatkowy Green Factory – urządzenie do samodzielnego stworzenia sałatki, które wkrótce ma być dostępne w biurowcach i wybranych sklepach.

Kolekcja Galaxy firmy Witek – jest samą w sobie ozdobą na stole i pozwala na piękną prezentację dań.

Sosy pieczeniowe Sekrety Szefa Kuchni – naturalnie redukowane wywary z warzyw i kości, są idealną. Bogaty w smak i aromat sos, stanowiący idealny dodatek do steków, gulaszu i wielu innych dań.

Kolekcja Arco Sand Bela Mesa – elegancka, kremowa, dająca wyjątkowy efekt każdemu daniu, które się na niej pojawi.

Jednorazowe słomki do napojów Frogut – z tropikalnej dzikiej trawy, nie rozmakają i są bezpieczne dla środowiska.

Przenośny nalewak do piwa Gast Serwis – idealny podczas imprez plenerowych oraz tam, gdzie potrzeba kompaktowego urządzenia i dużej mobilności.

Natychmiastowa chłodziarka do kufli i szklanek Gast Serwis – w 20 sekund pokale i kufle są schłodzone do idealnej temperatury, oszczędzając czas i miejsce w kuchni.

No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.