Recent News

Newsletter

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 
Home / Wszystkie  / Ciekawostki  / Zapraszamy na Kongres Szefów Kuchni 2019 – 9 października 2019

– materiał prasowy –

Kongres Szefów Kuchni 2019

#szacunekdlaszefa #kongresszefowkuchni #supermocszefa

Nie ma restauracji bez szefa kuchni.
Nie ma dobrej restauracji bez dobrego szefa kuchni.

9 października 2019, EXPO XXI, Warszawa

„Szef kuchni to super sensoryczna maszyna wielozadaniowa. Biznesman i artysta. Manager i outsider. Wizjoner i rzemieślnik. To nieustanne balansowanie powiedzie się, jeśli kucharzem kieruje pasja i empatia wobec gości.” Marek Skała – prelegent Kongresu Szefów Kuchni 2019

Kongres Szefów Kuchni to miejsce, gdzie co roku spotykają się silne osobowości . Jest to największe spotkanie szefów kuchni w Polsce. Aby wytrwać w tym zawodzie trzeba mieć silny hart ducha. Organizatorzy wydarzenia zachęcają do tego by szefowie wymieniali się opiniami i wspierali nawzajem. Dlatego tegorocznej edycji kongresu towarzyszy akcja #supermocszefa mająca na celu podkreślenie wyjątkowego charakteru tego zawodu.

Dzięki wsparciu Partnerów Kongresu Szefów Kuchni, każdy biorący udział w kongresie szef, który jest członkiem Grupy Kongres Szefów Kuchni na facebook’u otrzyma kubek ze specjalnie przygotowaną na tę okoliczność grafiką. Aby wziąć udział w akcji należy:

  1. Dołączyć do Grupy Kongres Szefów Kuchni na fb – https://www.facebook.com/groups/261234401079219/.
  2. Wziąć udział w najbliższej edycji Kongresu.
  3. Zgłosić się do znajdującego się przy recepcji głównej punktu dystrybucji kubków.

Szczegółowy program Kongresu Szefów Kuchni 2019: www.kongresszefowkuchni.pl/program

Udział dla szefów kuchni i ich zastępców jest bezpłatny. Rejestracja jest obowiązkowa.

Jeśli jesteś szefem i chcesz wziąć udział w Kongresie Szefów Kuchni zarejestruj się: www.kongresszefowkuchni.pl/zarejestruj-sie

Więcej: www.kongresszefowkuchni.pl

Partnerzy Strategiczni Kongresu Szefów Kuchni 2019

HENDI Polska to część międzynarodowej grupy Hendi, zajmującej się od ponad 80 lat produkcją i handlem profesjonalnym wyposażeniem gastronomicznym w całej Europie.

GRAFEN to najlepsze produkty do profesjonalnej kuchni, produkowane przez uznanych producentów. Produkty tworzone we współpracy z najlepszymi inżynierami i designerami. Żadnych kompromisów!

FINE DINE oferuje markowe produkty, wyróżniające się jakością i stylem. Atutem marki jest duża dostępność towarów z magazynów na terenie całego kraju.

No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.