Recent News

Newsletter

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 
Home / Wszystkie  / Ciekawostki  / Zmysły – jak nimi pokierować, by Twoja restauracja naprawdę zachwycała gości?

Czy wiesz, że odpowiednio dobrana muzyka w restauracji potrafi zmienić smak dań, a właściwie skonstruowane menu zwiększy sprzedaż? Chcesz dowiedzieć się na co zwracają uwagę goście zanim dotrą do Twojego lokalu i jak zadbać o ich prawdziwy zachwyt i przeżycie kulinarne?

Zapraszamy na spotkanie z naszym specjalistą, Anną Dębską, która podczas tegorocznej edycji targów Eurogastro 22 marca 2018 (czwartek) w godzinach 13:45 – 16:00 spotka się z Państwem i przedstawi nie tylko podpowiedź, jak pokierować zmysłami, by Wasza restauracja zachwycała gości, ale również wspomni o najnowszych trendach w gastronomii oraz odpowie na wszelkie Wasze pytania związane z poprawnym prowadzeniem lokalu. Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji na temat rejestracji na szkolenie, która trwa do 19 marca znajdziecie na stronie: https://www.gdziezjesc.info/warszawa/rejestracja-eurogastro – do zobaczenia!

Fot. Pexels

2 komentarze
  • Snezana

    Jestem akurat w pierwszym trymestrze ciąży. Dziękuję Ci za ten film, niesamowicie pomocny i uspokajający dla kobiety, która będzie rodzić po raz pierwszy 🙂

    8 marca 2018at08:39 Odpowiedz
  • ewa

    Nie miałam pojęcia, że muzyka może zmienić smak potraw ! 🙂

    9 kwietnia 2018at09:11 Odpowiedz
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.