Recent News

Newsletter

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 
Home / Wszystkie  / Szkolenia dla managerów  / Facebook: Anna Dębska – Merytorycznie o restauracjach

Zapraszamy Was do zupełnie nowej przestrzeni dla restauratorów na Facebooku: Anna Dębska – Merytorycznie o restauracjach? Chcecie wiedzieć, dlaczego powstało to miejsce?

Wyobraźcie sobie, że gotujecie przepyszny obiad, po czym zamiast zaserwować go komuś bliskiemu, wyrzucacie go do kosza. Podobnie jest z wiedzą, którą nabywa się w danej dziedzinie – jaki jest cel robić to, jeśli nie można się nią podzielić?

Właśnie z tego powodu powstało to miejsce – przestrzeń dla właścicieli restauracji, managerów i osób odpowiedzialnych za marketing. Stworzyłam profil, na którym chcę pokazać Wam wszystko, co ważne z zakresu nie tylko poprawnej polityki marketingowej restauracji, ale również obowiązujących trendów oraz ciekawych wydarzeń i materiałów dających szansę na poszerzenie Waszej wiedzy.

Przed Wami profil, który jest w pełni dla Was. Jestem otwarta na dyskusje, czekam na Wasze pytania i w zakresie swoich kompetencji i nabytego przez długie lata pracy z restauracjami doświadczenia, będę dzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Zapraszam do polubienia, dyskusji i udostępniania materiałów – są dla Was! Ania Dębska

Link do Facebooka znajdziecie TUTAJ.

No Comments
Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.